Najlepšie stávkové kancelárie na trhu – porovnanie od najlepšej až po najhoršiu

O tipovaní musíte vždy uvažovať ako o investícii. Máte určitý kapitál, existuje nejaké (väčšie či menšie) riziko a očakávate výnos. Ako pri každej investícii, aj pri stávkovaní musíte vedieť do čoho idete, musíte byť pripravený, vzdelaný v danej oblasti a musíte si starostlivo vybrať kde svoje peniaze investujete. Výber stávkovej kancelárie je preto veľmi dôležitý a nemali by ste ho zanedbať.

Silné duo

Prvé miesto získava stávková kancelária Tipsport

Tipsport si získava čoraz viac fanúšikov. V jeho ponuke nájdete stávky na všetky športy, ktoré by ste chceli. Okrem klasiky v podobe futbalu, hokeju, tenisu tu nájdete aj menej tradičné športy ako šípky či baseball. Tipsport umožňuje všetky známe typy stávok, no ponúka ešte niečo navyše – kurzy na víťaza zápasu a počet gólov dokopy. Kurzy týchto stávkových príležitostí sa pohybujú od 3,0 a vyššie. V Tipsporte nie je žiadny manipulačný poplatok!

Na novo registrovaných tipérov čaká bonus vo výške 100% prvého vkladu, do výšky 4 000 eur a to nie je všetko! Ďalších 15 eur dostanete úplne zadarmo, stačí len overiť totožnosť a získate krásnu sumu na vaše prvé tikety.

Na druhom mieste je stávková kancelária Fortuna

Fortuna je stabilnou stávkovou spoločnosťou, ktorú netreba zvlášť predstavovať. Všetky športy a všetky typy stávok sú samozrejmosťou. Navyše pri významných športových udalostiach alebo zápasoch Fortuna vypisuje aj špeciálne stávky s veľmi peknými kurzami.

Pre nových tipérov je pripravený zaujímavý vstupný bonus. Získajte bezrizikovú stávku do sumy 30 eur! Ak netrafíte, dostanete peniaze späť. Nemôžete prehrať, čo je perfektné.

Veľkou výhodou Fortuny je, že ak ste zaregistrovaným členom Fortuna Klubu tak po splnení podmienok získavate prístup k live športovým prenosom online. Sledujte a stávkujte tak naživo až na 12 000 zápasov ročne. Bez manipulačnej prirážky!

Ostatné stávkové kancelárie

Celkovo máme na Slovensku sedem stávkových kancelárií, ktoré majú platnú licenciu od MF SR.

Silná dvojka, ktorú sme si vyššie predstavili považujeme za to najlepšie, čo náš stávkarský trh aktuálne ponúka.

Zvyšných 5. sme podľa viacerých parametrov zoradili v našom porovnaní následovne:

  • 3. Niké
  • 4. DOXXbet
  • 5. Synot Tip
  • 6. Tipkurz
  • 7. Victory Tip